چاپ استیکر و چاپ مش چیست؟

چاپ استیکر و چاپ مش از مدل تبلیغات پر استفاده بوده که در قضیه تبلیغات با طیف گستره از مخاطبان و برای چاپ و تبلیغات فضای فرنگی زیاد مطلوب است . .

چاپ استیکر و گونه های متعدد آن

استیکر دارنده متاع پی او سی است که سبب ساز کیفیت بالای آن شده‌است . محصول و کیفیت مطلوب سبب شده از استیکر و مش در فضای فرنگی به کار گرفت . چاپ استیکر و چاپ مش از مدل چاپ های همگانی برای تبلیغات همگانی است که در اشکال متعدد قابل چاپ است . برای چاپ استیکر و مش باید از دستگاه های چاپ ویژه بهره مند شد . چاپ مش و استیکر در گونه های درخشان و مبهوت قابل اجرا است که بستگی به حیث مشتری دارااست . بعضی از گونه های چاپ استیکر به شرح ذیل است :

  • چاپ استیکر شیشه ای
  • استیکر شیری
  • استیکر شبرنگ
  • استیکر اتومبیل
  • استیکر مش

چاپ استیکر شیشه ای

مدل چاپ استیکر شیشه ای از دو طرف رویت کرد داراست . مشاهده کرد داشتن از دو طرف همانند شیشه , علت نامگذاری این مدل استیکر شده‌است . بکارگیری بر روی شیشه دکان ها , سوپرمارکت ها , مرکزها تجاری و اداری و . . . از جمله قابلیت و امکان های استیکر شیشه ای است .

استیکر شیری

استیکر شیری دارنده مورد سپید است و از حیث مصرف بیشترین کاربرد استیکر را دارااست . استیکر شیری برخلاف استیکر شیشه ای از دو طرف روءیت کرد ندارد .

چاپ استیکر اتومبیل ابزار تبلیغاتی قوی

یک کدام از کاربردهای استیکر , به کار گیری از آن بر روی اتومبیل های حمل و نقلی است . از آنجایی که خودرو در معرض روءیت کرد بخش اعظمی از مخاطبان است , مورد قابل قبولی برای درج چاپ استیکر است . شما بارها شاهد چاپ استیکر خودرو انجام یافته بوده اید . نکته ضروری این است که بعدها استیکر برای خودرو بیشتر بوده و می بایست واحد چاپی قدرتمند به چاپ استیکر اتومبیل با بعدها بزرگ را داشته باشد . درج و چاپ استیکر بر روی خودرو های سردخانه دار حمل کننده مواد غذایی یکی کاربردهای متداول استیکر تبلیغاتی است که قادر است در مارک شما فراوان کاربردی باشد .

مزایای چاپ استیکر

ارزان و مقرون به صرفه بودن چاپ استیکر

استمرار و مقاومت چاپ در قبال عامل ها محیطی مثل باد و نوروفروغ و . . .

امکان نصب و تجزیه سهل وآسان استیکر

سرعت بالای چاپ

چاپ در بعدها گوناگون

کاربرد چاپ استیکر

بکارگیری استیکر روی شیشه دکان ها , مغازه ها , مرکز ها تجاری

استیکر روی وسایل نقلیه مانند اتوبوس ها و خودرو های حمل مواد غذایی

کاربرد در تابلو بک لایت

کاربرد دکوری

. . .

بها چاپ استیکر را چه عواملی انتخاب می کند؟

در انتخاب بها چاپ استیکر عامل ها متفاوتی دخیل می‌باشند . یک کدام از این عامل ها گونه استیکر چاپی است . بها استیکر شیشه با استیکر موضوع شیری متعدد است و یا این که از کارداران دیگر در گزینش ارزش چاپ استیکر جور کاربردی استیکر است . استیکر وسایل نقلیه مثل اتوبوس با استیکر روی شیشه دکان ها دارنده تفاوت ابعادی است که تفاوت در بها را در‌پی داراست . عملیات تکمیلی مانند لمینت کردن نیز در ارزش پایانی تاثیر بسیار داراست . استیکر لمینت شده دارنده براقیت و زیبایی بالاتری است و توسط براقیت ساخت کرده در اثر چاپی , جذابیت و اثر منتخب بیشتری در مخاطب تولید می نماید با لمینت کردن استیکر می توان ارتفاع قدمت اثر چاپی را هم ارتقاء بخشید .

چاپ و نصب استیکر چه‌گونه است؟

برای چاپ و نصب استیکر باید دقت نمود که عمل نصب استیکر به سادگی قابلیت و امکان پذیر است و هر کسی توانمند به نصب استیکر است . سهولت نصب استیکر به خاطر پشت چسبدار بودن آن است که عملیات نصب را در سریعترین زمان ممکن و باکیفیت کیفیت عالی می توان انجام بخشید . باید استیکر نصبی فارغ از حباب در جایگاه نصب گردد تا زیبایی هر چه بیشتر در نگاه مخاطب تولید شود .

وینیل یا این که در اصطلاح استیکر متریالی است که از PVC ایجاد شده , ضد آب بوده و برعلیه پاره شدن ایستادگی بالایی داراست . اسم با اهمیت و تجارتی استیکر وینیل ( vinyl ) می­‌باشد که در اصطلاح با اسم استیکر شناخته می‌­شود . این جور مال اساساً پشت چسبدار بوده و به راحتی در محل متبوع شما چسبانده می‌­شود .

گونه های استیکر :

استیکر­ها در سه دسته مبهوت , درخشان و شیشه ای می­‌باشند . استیکر شیشه ای از دو طرف مشاهده کرد دارا‌هستند و برای مصارف خاصی مورد استعمال قرار می­‌گیرند . دو جور استیکر نخستین دارنده رنگ قضیه سپید رنگ است و به صورت کدر و درخشان می­‌باشند .

کاربرد‌های استیکر :

استیکر از جمله متریال‌­های بسار کاربردی در حوزه چاپ­‌های سایز بزرگ و جهت تبلیغات در فضا­های فرنگی و فضا­های داخلی هم مورد به کار گیری قرار می­‌گیرد .

- تبلیغات برروی اتوبوس‌ها و ماشین‌ها

- تزئین محیط داخلی خانه و دفتر

- تبلیغات روی زمین و دیوار در فروشگاه­‌ها و پاساژ­ها

- به کار گیری در کف های مجازی

کیفیت چاپ :

اشکال استیکر بسته به دسته کاربردو فضای مورد به کارگیری به شیوه های متفاوتی چاپ می­‌شوند . به عنوان مثال در صورتی بخواهیم از استیکر در فضای گشوده بر روی بدنه وسایل نقلیه هم­چون اتوبوس به کار گیری کنیم حتما بایستی از دسته مرغوب استیکر به کار گیری کنیم تا برابر عامل ها محیطی زیرا نور و روشنایی آفتاب ایستادگی بالایی داشته باشد . ولی جوهر­های مورد به کار گیری در چاپ هم در‌این این مسئله بی تاثیر نیست .

طریقه نصب استیکر :

نصب استیکر­ها به جهت پشت چسبدار بودن آن­ها قدری اختلال می‌­باشد . به‌این مراد در صورتی شما قصد دارید استیکر ( وینیل ) را بر روی سطح ها صافی نظیر شیشه , سرامیک , دیوار و امثال این­ها بچسبانید خوب تر است از ادغام آب و مایع ظرفشویی به کارگیری فرمائید . ابتدا مرحله خویش را از هر دسته آلودگی منزه نموده و تراز عمل را با ترکیب آب و مایع ظرفشویی تر کنید و آن‌گاه استیکر را در محل متبوع بچسبانید در صورت تولید حباب به راحتی با کاردک آن را صاف نموده و اذن دهید تا تراز زیرین آن حدود 3 ساعت کم آب شود .

چاپ وینیل چیست؟

چاپ وینیل چه می‌باشد و چه تفاوتی با استیکر دارااست . چاپ وینیل به عبارتی استیکر است که با چاپی مطلوب قادر است در معرفی یک مارک مضاعف برنده وارد فعالیت شود . برای وینیل می توان اشکال طرح ها و رنگ ها را بکار پیروزی . وینیل به باعث متاع خاصی که دارااست دارنده ایستادگی به موقعیت محیطی بوده و براقیت و جلا را برای اثر چاپی مهیا می‌کند . می بایست واحد چاپی رزولیشن چاپی مطلوب را برای چاپ مهیا آورد .

چاپ مش و استیکر چه تفاوت هایی دارند؟

چاپ مش همانند چاپ استیکر جهت تبلیغات فضای خارج به کارگیری فراوانی دارااست . چاپ مش دارنده سوراخهای ریزی است که بخوبی فروغ و روشنایی را از خویش عبور می‌دهد و برای مکان هایی که نیاز به نوروروشنایی محیط دارا‌هستند مش زیاد مطلوب است . محصول مش و استیکر یکسان است و فقط اختلاف در رخنه‌ های جانور در مش است . مش کاربرد دوچندان بر روی شیشه داشته و با آن می توان با مراقبت فروغ و روشنایی محیط مبادرت به عمل تبلیغاتی و خدماتی نمود . روند چاپ مش و استیکر می بایست به اعتنا و با رزولیشن مطلوب انجام یافته و روند با تعیین طرح دلخواه و مطلوب کاربری گوناگون صورت بپذیرد .

چاپ مش و گونه های آن

  • چاپ مش پشت چسبدار
  • چاپ مش معمولی

گونه مش چسبدار بیشتر جهت نصب بر روی شیشه به کار گیری می شود . چاپ و نصب مش بر روی شیشه از طرفی روءیت کرد را از میان نمی پیروزی و از سوی دیگر میزان نور و روشنایی باطن گوشه و کنار را نمی کاهد . جور چاپ مش فارغ از چسب بیشتر جهت تبلیغات روی استند برای تولیدات ویژه استعمال می شود .