متریال PVC چیست؟
pvc-printingdorsa.jpg


متریال PVC که از نظر فنی به عنوان پلی وینیل کلرید شناخته می شوند ، متریال سختی هستند که از پلاستیک مقاوم و مقاوم ساخته می شوند. PVC یک پلاستیک سخت است که درصورت استفاده برای اهداف مختلف علامت گذاری ، مقرون به صرفه و بسیار متنوع است. 

این در برابر آب و فرورفتگی مقاوم است ، در عین حال دارای مزایای اضافی ضد شعله بودن است. متریال PVC در هر دو طرف دارای سطوح صاف و سطح چاپی برتر هستند که رنگ و تصاویر را به خوبی به نمایش می گذارند. همین امر آنها را برای چاپ دو طرفه ایده آل می کند.
متریال PVC برای چه مواردی استفاده می شود؟
از آنجا که متریال PVC بسیار مقرون به صرفه هستند ، می توان از آنها برای مصارف مختلفی استفاده کرد از جمله: درج نمایشگر فروشگاه خرده فروشی ، نمایشگرهای نقطه خرید ، تابلوهای منو ، تزئین دیوار دیوار فروشگاه و دفتر ، تابلوهای راهنما و اطلاعات ، حروف سه بعدی داخلی ، نمایشگاه تجاری علامت گذاری و علامت گذاری در فضای باز
آیا می توان از PVC در داخل و خارج استفاده کرد؟
علامت های پی وی سی معمولاً برای طیف گسترده ای از اهداف داخلی استفاده می شوند. همانطور که قبلا ذکر شد ، آنها از یک پلاستیک بادوام و مقاوم ساخته شده اند که در برابر آب و فرورفتگی مقاوم است ، این باعث می شود آنها برای اهداف خارج از منزل که شرایط آب و هوایی متغیر است عالی باشند.
متریال PVC از چه اندازه هایی استفاده می شود؟
پی وی سی در دو اندازه ورق مختلف 48 "x 96" و 60 "x 120" وجود دارد. در ضخامت های مختلف 3 میلی متر ، 6 میلی متر و 12 میلی متر ساخته می شود. تمام اندازه های سفارشی در دسترس هستند تا زمانی که در دو اندازه ورق باشید. پی وی سی را می توان به هر شکل سفارشی نیز برش داد.
آیا رنگهای مختلف PVC وجود دارد؟
ما از PVC استفاده می کنیم که در دو رنگ مختلف سفید و سیاه ساخته شده است.
چگونه پی وی سی نصب / آویز / اعمال می شود؟
تطبیق پذیری PVC این امکان را به لایه زیرین می دهد تا گزینه های متنوعی برای اتمام داشته باشد. متریال PVC می توانند سوراخ های سوراخ شده ای داشته باشند که با قلاب یا سایر سخت افزارهای آویزان آویزان شده اند. همچنین می توان از آنها با Velcro و سیستم آویز چسب دار فرانسه استفاده کرد.

از سیستم چوب دستی فرانسوی استفاده می شود تا جلوه ای از محصول نهایی به نظر برسد که گویی این علامت از دیوار شناور است. برای کارکرد این سیستم ، دکمه بالایی به نمودار متصل است و در بالای دکمه پایین ، که به دیواره متصل است ، اسلاید می کند و یک مکانیزم قلاب زدن را ایجاد می کند که اجازه می دهد تابلوها آویزان شود. 

پی وی سی دارای ویژگی منحصر به فردی است که به آن توانایی خم شدن گرما برای افزودن ابعاد اضافی را می دهد.


منبع: شرکت چاپ خانه طراحان سام